Yeni bir yıl

Herkese merhaba yeni yıldan önce son günde bir yazı yazmak 2017 hakkında konuşmak ve 2018 hakkında kararlar almak isterim. Bu güzel zihin yolculuğumda bana eşlik edenlere şimdiden çok teşekkürler.

Tam bir yıl önce 2017 hakkında aldigimiz kararların kaçını uyguladık beni soracak olursaniz kocaman bir 0 🙂 Umudunuzu kırmak istemem ama bu gidişle 2018 içinde aynı şeyleri söyleyeceğiz. Şöyle bir oturun bir üstünüzü başınızı düzeltin. Artık aldığımız kararları uygulama vakti geldi. Bakın yeni yıl diyorum yeni tertemiz bir sayfa. Aldığımız kararları uygulamak için neden bu kararları aldığımızda bir sorgulamak lazım. Şahsen benim aldığım kararlardan biri blogger olmak. Çünkü düşündüklerimi ifade etmeyi ve yazı yazmayı seviyorum. Sende kararları bir kağıda yaz ama nedenlerle birlikte. Birazda 2017 den bahsedelim. Benim 2017 im sınav ve yazılı stresi ile geçti birde internette. Bu yıl internetten uzaklaşmak istiyorum ( biliyorum bu çok zor ) 🙂 ama olsun yapacağım. Bu yıl iki insan tipi olacak: 1. Aldığı kararları yerine getiren inatçı tip 2. Sadece tarihi değişen tip

Bence sende bu yıl bir degisiklik yap. Bir hobi edin mesela. Ya da hep yapmak istediğin bir şey yap. Unutma sen kös kös oturarak bir yerlere gelemezsin. Oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuk.

Mutlu yıllar

Dur dur dur bekle

Seneye görüşürüz

( bu espiriyi yapmazsam içimde kalırdı ) 🙂

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s